انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

دکتر شهرزاد نماینده مردم اصفهان با جمعی از کشاورزان در دفتر انجمن دیدار کردند.
ساعت ۱:۳٦ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳۸٧/۱٢/۱٠   کلمات کلیدی:

در مورخه ی 9/12/87 با هماهنگی انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان دکتر شهرزاد نماینده مردم اصفهان با جمعی از کشاورزان در دفتر انجمن دیدار کردند.

محمدرضائی رئیس انجمن ضمن خوشامد گوئی کفتند این کشاورزان به نمایندگی تعداد زیادی از کشاورزان شرق شهرستان اصفهان اینجا حضور دارند و خواسته های زیادی دارند ولی مسئله بی آبی مهمترین مشکل آنهاست که مسائل دیگری را درپی دارد.  و فعلاً مشکل معیشتی به دلیل بی آبی و نداشتن درآمد دیگری کشاورزان را رنج می دهد.

وی افزود، این کشاورزان خواستار هماهنگی دکتر شهرزاد برای حضور در یکی از جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هستند، تا اینکه طوماری را با امضاء و مهر کشاورزان وشورا ها روستاها به دست رئیس مجلس جناب آقای دکتر لاریجانی برسانند.

محمدرضائی خاطر نشان کرد نمایندگان مردم  شهرستان اصفهان باید هماهنگی های لازم را جهت یک بازدید از مناطق خشک شده شرق اصفهان توسط آقای بختیاری استاندار اصفهان و همچنین آیت الله طباطبائی امام جمعه اصفهان ترتیب دهند، تا اینکه خشکسالی را با چشم خود دیده و به عمق فاجعه پی ببرند.

آقای خشوعی یکی از اعضای انجمن افزود کشاورزان تا سال 90 تولیدی نخواهند داشت و دامداران برای علوفه دام های خود با مشکل شدیدی روبرو خواهند شد، که مسئولین از همین حالا باید به فکر واردات علوفه باشند.

وی افزود دامداریها یکساله بوجود نیامده اند که چند روزه از بین بروند، و با از بین رفتن آنها ده ها سال طول می کشد تا دوباره آن دامداریها به حالت قبلی برگردد.

کشاورزان مشکلات دیگر خود را با دکتر شهرزاد درمیان گذاشتند و از او خواستار رفع ریشه ای این مشکلات شدند.