انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

تجمع کشاورزان اصفهانی،سیاسی نبوده است/رسانه های غربی دروغ پردازی نکنند
ساعت ٢:٢٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٢٢   کلمات کلیدی:

تجمع کشاورزان اصفهانی،سیاسی نبوده است/رسانه های غربی دروغ پردازی نکنند

شنبه, 21 بهمن 1391 ساعت 19:03
چاپ

محمدرضایی رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان در جواب به شایعه پراکنی و دروغ پردازی رسانه های غربی در رابطه با تجمع کشاورزان اصفهان گفت: این مساله به هیچ عنوان جنبه و موضوعیت سیاسی نداشته است.


حسین محمدرضایی ،در گفتگو با معراج نیوز،عنوان کرد:تجمع کشاورزان سیاسی نبوده و تنها یک تجمع صنفی بوده است.


رییس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان در ادامه افزود:کشاورزان برای احقاق حقشان به تجمع پرداخته بودند و اعتقاد دارند که حقی از آن ها ضایع شده است.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان در ادامه افزود: با توجه به اینکه حق آبه کشاورزان حق آبه دار، از رودخانه زاینده رود حدود 73 درصد کل آورد آن است و از بزرگترین شرکاء آن محسوب می شوند.

وی به میزان بارندگی های کوهرنگ(سرچشمه زاینده رود)نیز اشاره کرد و گفت:بارندگی های کوهرنگ حدود 800 میلی متر بوده و نسبت به سال گذشته افزایش 25 درصدی داشته است.

وی ادامه داد:همه کشاورزانی که در تجمع حضور دارند؛ مدافع انقلاب و پیرو مقام معظم رهبری هستند.تمامی این عزیزان در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته اند و عده ای از آن ها نیز جانباز جنگ تحمیلی می باشند  و خیلی از آنها معتمد روستا و محل زندگیشان هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:کشاورزان عزیز، پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بوده و هستند ولی از حقشان نمی گذرند و حقشان را می خواهند. مطالبه حق(حق خواستن) هم سیاسی نیست.حقی که طی چهار دهه به تدریج از کشاوران قصب شده و به مصارف شرب، صنعت، فضای سبز شهری، انتقال به استان یزد برای شرب و صنعت و شهرستانهای خارج از حوزه زاینده رود انتقال داده می شود و در استان بالادست به مقدار زیادی از این آب توسط پمپ های قوی پمپاژ می گردد و زاینده رود را خشک و کشاورزان آن را نابود کرده است.