انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

کشاورزان بحران خشکسالی را با استقامت امام حسین می گذرانند
ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٤/۸/۳   کلمات کلیدی:

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان:

کشاورزان بحران خشکسالی را با استقامت امام حسین می گذرانند

2 آبان 1394 ساعت10:11

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان گفت: کشاورزان با پیروی از امام حسین (ع) راه استقامت ایشان را در این برهه زمانی خشکسالی ادامه می دهند.

حسین محمدرضایی در گفت‌و گو با ایمنا، در خصوص واقعه عاشورا، اظهار داشت: هر کس واقعه کربلا و آن چه را که در آن روز اتفاق افتاد بخواند و یا کسی برای وی بازگو کند، به طور حتم از آنچه بر سر امام حسین (ع) و بارانش گذشته، عمیقا محزون و متاثر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امام حسین (ع) اسوه استقامت، ایستادگی و مقاومت است، بیان داشت: امام حسین (ع) درسی در طول تاریخ به مسلمانان داد که باعث نجات و رهایی اکثر ره جویان طریقت معرفت شده است.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان به سخن امام خمینی مبنی بر اینکه "محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است" اشاره کرد و گفت: امام حسین با احیاء دینش، توانست با انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، اسلام رو به تنزل را زنده کند و همچنان که روزگار می گذرد این سرزندگی ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه کشاورزان نیز با پیروی از امام حسین (ع) راه استقامت را در این برهه زمانی خشکسالی ادامه می دهند، بیان داشت: با این وجود از بی توجهی و بی مدیریتی های صورت گرفته گلایه دارند و در مقابل این موضوع سکوت نمی کنند و از مجاری قانون پیگیر اتفاقات ناخوشایند هستند.

محمدرضایی افزود: با وجود اقدامات و پیگیری هایی که توسط مسئولان این حوزه انجام شده همچنان می طلبد متولیان امر حسینی وار حق اصفهان را مطالبه کنند.

کد مطلب: 208974

:http://www.imna.ir/fa/doc/news/208974/