انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

مسئولان وزارت نیرو درباره لغو اجرای بهشت‌آباد پاسخگو باشند؛ بی‌توجهی به ۱۰ سال ک
ساعت ٩:٠۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٤/۱۱/٧   کلمات کلیدی:

نماینده مردم گلپایگان در گفت‌وگو با تسنیم:

مسئولان وزارت نیرو درباره لغو اجرای بهشت‌آباد پاسخگو باشند؛ بی‌توجهی به ۱۰ سال کار کارشناسی

شناسه خبر: 980000 سرویس: استانها
۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۲
سد زاینده رود

نماینده مردم گلپایگان در مجلس با انتقاد از لغو یک باره طرح انتقال آب از طریق تونل بهشت‌آباد گفت: مسئولان وزارت نیرو درباره لغو اجرای بهشت‌آباد پاسخگو باشند.

محمدحسین میرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به اظهار نظر وزیر نیرو درباره عدم اجرای طرح تونل بهشت‌آباد و دلایل این تصمیم اظهار داشت: متأسفانه با وجود آن که در سال‌های اخیر در این زمینه بحث‌های کارشناسی بسیاری صورت گرفته و قرار بود این تونل بین چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان اجرا شود، این طرح در حال حاضر متوقف شده است.

وی ادامه داد: نکته مسلم این است که طرح‌هایی از این دست، به‌صورت ملی اجرا شده‌اند، دارای کارهای کارشناسی هستند و به نظر من نمی‌شود به یکباره لغو شوند.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صحیح نیست بعد از آن که طرحی شروع شده و سال‌ها اجرایی شده، به یک باره عنوان شود که پشت آن طرح کارشناسی نبوده است. به‌نظر من اگر وزارت نیرو چنین اعتقادی دارد، باید کارشناسان و افرادی که در اجرای این طرح دخیل بوده‌اند، وارد کار شده و درباره آن توضیحات خود را ارائه کنند.

وی تصریح کرد: مسئولان و کسانی که این طرح را آغاز کرده‌اند، باید در این زمینه پاسخگو باشند زیرا نمی‌شود که با اظهار نظر یک مقام دولتی، طرحی اجرا و یا متوقف شود.

میرمحمدی با بیان اینکه باید دلایل لغو اجرای این تونل مطرح شده و همه چیز بر زبان آورده شود، خاطرنشان کرد: این طرح، یک طرح ملی به شمار می‌رود و مسئولان نباید به یکباره نسبت به لغو اجرای این طرح، اقدام کنند زیرا مطالعات بسیاری برای اجرای آن صورت گرفته است.

انتهای پیام/

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/11/05/980000/