انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

دفاع از حریم زاینده‌رود در شرق اصفهان/ سئوال ۱۸ نماینده اصفهان از وزیر نیرو
ساعت ۱٠:٠۳ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩٥/٤/٢٦   کلمات کلیدی:

تسنیم از همایش "دفاع از حریم زاینده رود" گزارش می‌دهد

دفاع از حریم زاینده‌رود در شرق اصفهان/ سئوال ۱۸ نماینده اصفهان از وزیر نیرو

شناسه خبر: 1130763 سرویس: استانها

۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵

همایش دفاع از حریم زاینده رود با حضور اعضای نظام صنفی کشاورزان، جمعی از کشاورزان شرق اصفهان و نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، همایش دفاع از حریم زاینده رود با حضور اعضای نظام صنفی کشاورزی، کشاورزان شرق اصفهان و نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مسجد النبی شهر زیار از توابع شرقی شهرستان اصفهان برگزار شد.

این نشست با هدف ارائه گزارش پیرامون پیگیری‌های صورت گرفته در زمینه آب، با حضور حجت‌الاسلام احمد سالک و حمیدرضا فولادگر نمایندگان اصفهان، ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد، زهرا سعیدی نماینده مبارکه، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و محمدجواد ابطحی نماینده خمینی‌شهر برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گزارشی از فعالیت نمایندگان اصفهان درباره آب اصفهان مطرح کرد.

حجت‌الاسلام سالک نیز در این مراسم از تداوم فعالیت طرح‌های لغو شده در استان چهارمحال و بختیاری انتقاد کرد و از ارائه طرح سئوال از وزیر نیرو با امضاء 18 نماینده استان اصفهان خبر داد.

محمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر در مجلس نیز در این نشست از سوال نمایندگان اصفهان از وزیر نیرو خبر داد و افزود: 18 نماینده استان اصفهان پیرامون آب از وزیر نیرو سئوال می‌کنند و ما پیگیری‌های خود را تا حصول نتیجه ادامه می‌دهیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه نیز به کشاورزان این امیدواری را داد تا حصول نتیجه نهایی در زمینه آب جلسات و پیگیری‌های مستمر به صورت هفتگی انجام شود.

در این مراسم جمعی از کشاورزان پلاکاردی در دست داشته که در آن درخواست شده بود تا اصلاح و ساماندهی زاینده رود به آنها واگذار شود تا جلوی بهره برداری‌های غیرمجاز در بالادست گرفته شود.

در پایان این مراسم کشاورزان و دیگر شرکت کنندگان طوماری در حمایت از زاینده رود به امضا کشاورزان رسید.

انتهای پیام/

R41346/P41362

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/26/1130763