انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

کشاورزان از هتک حرمت به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خشمگین هستند.
ساعت ٧:٥۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸۸/٩/٢٥   کلمات کلیدی:

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

کشاورزان از هتک حرمت به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خشمگین هستند.

حسین محمدرضائی در گفتگو با خبرنگار روزنامه اصفهان زیبا گفت: کشاورزان اصفهان همگام با دیگر اقشار مردم اصفهان اقدام ننگین و توهین و تاسف آور هتاکی بی شرمانه عده ای اراذل واوباش به ساحت مقدس امام راحل‌ را  در راهپیمائی باشکوه امروز محکوم کردند.

وی افزود: کشاورزان به عنوان فرزندان انقلابی، ولایت مدار و ولایت دوست این اقدام شوم و ننگین را محکوم نموده و ضمن پیمان و میثاق مجدد با آرمان های آن امام راحل، شهیدان و جانشین بر حقش مقام معظم رهبری، محاکمه و مجازات سریع عوامل و مجریان این اقدام وقیحانه را از مسئولین ذیربط خواستار است.

وی افزود: امروز در بزرگ‌ترین گردهمایی مردم اصفهان، کشاورزان ولایتمدار و انقلابی این شهرستان، همگام با سایر اقشار ملت در راهپیمایی اعتراض‌ آمیز به هتک حرمت به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) که توسط عده قلیلی در 16 آذر ماه سال جاری در دانشگاه‌ها صورت گرفت را محکوم کردند.

کشاورزان با همراه و هم صدا شدن با مردم شریف اصفهان با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ براسرائیل»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» و «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» اعتراض‌های خود را به توهین‌کنندگان به ساحت مقدس امام راحل (ره) اعلام کردند.

محمدرضائی خاطر نشان کرد: در طول 30 سالی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، کشور ما شاهد فشارها و فتنه گری های زیادی از سوی دشمنان داخلی و خارجی بوده و به یاری خداوند متعال و بیداری مردم غیور ایران به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و با وجود رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای تمام فتنه های آنها بی ثمر و خنثی شده است، این آشوبگریها و فتنهای جدید از طرف نوکران عجانب نیز برملا و خنثی خواهد شد.

وی ادامه داد: ولایتمداری جزو باورهای مردم ایران است و هرگز با این ترفندها شکسته نخواهد شد. تا ولایت فقیه در ایران اسلامی حاکمیت دارد نه تنها به انقلاب آسیبی نمی‌رسد بلکه روز به روز این انقلاب در دل و جان مردم جای بیشتری می‌گیرد.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان افزود: سران فتنه بدانند با این‌گونه اعمال خود نمی توانند وحدت و انسجام ملت را خدشه‌دار نمایند، و جای تعجب دارد دشمنان انقلاب هنوز نفهمیده اند با این اعمال ننگین انسجام ملت چند برابر خواهد شد.

محمدرضائی اضافه نمود: کشاورزان از این اقدام فتنه گران نسبت به توهین به ساحت مقدس امام راحل‌ عصبانی و خشمگین هستند و خواستار مجازات هرچه سریع آنها می باشند. از دستگاه قضایی می‌خواهیم با عوامل اصلی و پشت ‌پرده این جریان منحوس با مزدوران خود فروخته‌ای که به نام دانشجو درصدد بر هم زدن نظم دانشگاه‌ها و اهانت به مقدسات هستند قاطعانه برخورد و فریب ‌خوردگان را سر جایشان بنشانند. کسانی که دست به چنین عملی زده اند مورد انزجار و نفرت مردم قرار خواهند گرفت و مردم این عمل ننگین آنها را بی پاسخ نخواهند گذاشت.