انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

مردم اصفهان از پیگیری احیای زاینده‌رود خسته نمی‌شوند
ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩٥/٧/٢٤   کلمات کلیدی:

۲۴ مهر ۱۳۹۵ / ۱۰:۴۷

  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 95072413285

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:

مردم اصفهان از پیگیری احیای زاینده‌رود خسته نمی‌شوند

خشکی زاینده رود

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: می‌گوییم تا در تاریخ بماند و اگر اتفاقی در کشور رخ داد بهانه‌ای برای مسئولان باقی نماند؛ از بزرگواری و حیای مردم اصفهان استفاده سوء نشود چرا که در این صورت مسئولان باید منتظر عواقب زیان بار آن باشند.

به گزارش ایسنا، رضا امینی صبح امروز (شنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: متاسفانه همه شرایط دست به دست هم داده‌اند تا کشاورزی در اصفهان و به خصوص در شرق اصفهان مورد ظلم واقع شود و بسیاری از کشاورزان شرق اصفهان به ناچار رو به شغل‌های دور از شأن خود آورده‌اند.

وی با بیان اینکه در همه محافل دهه ابتدای محرم در جلسات مذهبی اولین درخواست مردم احیای رودخانه زاینده روز بود، ادامه داد: گوش شنوایی برای احقاق حقوق مردم شهر اصفهان و کشاورزان اصفهانی وجود ندارد و همه حق آبه داران خواستار اقدامی همه جانبه برای رفع این مشکل ملی هستند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: میگوییم تا در تاریخ بماند و اگر اتفاقی در کشور رخ داد بهانه‌ای برای مسئولان باقی نماند؛ از بزرگواری و حیای مردم اصفهان استفاده سوء نشود چرا که در این صورت مسئولان باید منتظر عواقب زیان بار آن باشند.

امینی گفت: دولتمردان مطلع باشند مردم اصفهان از پیگیری احیای رودخانه زاینده‌رود خسته نخواهند شد و همان طور که در دفاع مقدس ایستاترین مردم بودند در این مورد همه خواهند ایستاد تا حق خود را مطالبه کنند.

وی هم‌چنین، با اشاره به ٢۴ مهرماه روز جهانی عصای سفید گفت: این روز تنها بهانه‌ای است برای یادآوری حقوق این گروه حساس و آسیب پذیر، هرچند با آرمان‌ها فاصله بسیاری داریم اما مدیران شهری به برنامه‌ریزی برای این گروه توجه بیشتری داشته باشند.

رییس شورای شهر اصفهان ادامه داد: این افراد باید امکان استفاده از همه سطح شهر و امکانات شهری را داشته باشند و بتوانند به تنهایی و بدون کمک در شهر حضور پیدا کنند.

انتهای پیام

http://www.isna.ir/news/95072413285/