انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

"دعا کنید باران بیاید"؛ این تمام تلاش مسئولان اصفهان برای رفع خشکسالی!
ساعت ٥:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩٥/۸/۳   کلمات کلیدی:
تابناک: در ازای برای شجاعت کشاورزان شاهدیم که برخی از مسئولان که تنها هنرشان سخنرانی است ، آنها را تشویق به دعا برای باران کردند و این مسئله را آخرین راه حل دانستند.
کد خبر: ۳۱۷۲۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
تابناک اصفهان: امروز اوج تلاش برخی از مسئولان اصفهان برای آرام کردن کشاورزان و به ویژه تجمع کشاورزان ورزنه این بود که دعا کنید باران بیاید.
 کشاورزان ورزنه که برای احقاق حق خود از روز شنبه تراکتورهای خود را در ورودی شهر قرار دادند با وجود تهدیداتی همچون تشکیل پرونده سیاسی و تشویش اذهان عمومی اما تا پای جان خود و به جای تمام مردم اصفهان که نسبت به خشکسالی بی تفاوت هستند، ایستادند تا بار دیگر زاینده رود را زنده کنند.
 
اما برای شجاعت کشاورزان شاهدیم که برخی از مسئولان که تنها هنرشان سخنرانی است ، آنها را تشویق به دعا برای باران کردند و این مسئله را آخرین راه حل دانستند.
 
از زمان خشکسالی زاینده رود و بحرانی شدن بی آبی در استان اصفهان هر باری با یک طرح و عنوانی کشاورزان و مردم اصفهان را آرام می‌کنند طرح هایی که امروز مسئولان نیز می دانند همه آنها شکست خورده است و متوقف شده است.
 
در سالهای اخیر تنها صدای کشاورزان بود که برای نجات زاینده رود بلند شد در حالی که عوارض خشکسالی زاینده رود به تمامی مردم استان اصفهان بر می گردد و اگر بدانند افسردگی و سرطان و بسیاری از بیماریهای خرد و کلان به این خشکسالی بر می گردد به طور قطع اینگونه آرام نمی نشستند.
منبع: تابناک