انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

رانندگان تراکتور های کشاورزی با تراکتورهایشان از خوراسگان به جمع راهپیمایان 22 ب
ساعت ۱:۳٦ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳۸۸/۱۱/٩   کلمات کلیدی: انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

88/11/19 - 12:58شماره:8811190654
 
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان:
رانندگان تراکتور های کشاورزی با تراکتورهایشان از خوراسگان به جمع راهپیمایان 22 بهمن می‌پیوندند
خبرگزاری فارس: رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان گفت: رانندگان تراکتور های کشاورزی با تراکتورهیشان از خوراسگان به جمع راهپیمایان 22 بهمن می‌پیوندند

به گزارش خبرگزاری فارس از خوراسگان، حسین محمدرضایی در همایش نقش چغندرقند در تناوب زراعی و کشاورزی پایدار، در مجتمع کوثر شهر خوراسگان با تبریک ایام دهه فجر، اظهار داشت: همان طور که امام خمینی مردم را ولی نعمت دانستند و توجه خاصی به این قشر ضعیف و متوسط و کشاورز داشتند در همین راستا این همایش همراه با جشن انقلاب برگزار شد.
وی به برنامه‌های دهه فجر این انجمن اشاره و تصریح کرد: از همه کشاورزان دعوت می‌شود تا در راهپیمایی روز 22 بهمن شرکت کنند و همچون سال‌های گذشته این قشر زحمت کش نقش خود را با حضور در صحنه برای نابودی دشمنان اعلام دارند.
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان در ادامه افزود: به مناسبت دهه فجر روز 21 بهمن ماه سال جاری کاروانی متشکل از 31 دستگاه تراکتور به نیابت از سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از خوراسگان حرکت کرده و در روز 22 بهمن در میدان امام در جمع راهپیمایان حضور پیدا می‌کنند.
وی به هدف راه‌اندازی این کاروان اشاره و خاطرنشان کرد: این حرکت نمادی از حضور کشاورزان علاوه بر عرصه تولید و خدمت رسانی در عرصه دفاع از نظام و انقلاب نیز با حضور خود در راهپیمایی عظیم 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار می‌زنند.
محمدرضایی به اهداف برگزاری همایش نقش چغندرقند در تناوب زراعی و کشاورزی پایدار اشاره کرد و گفت: از جمله اهداف این همایش و انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان، به روز کردن اطلاعات کشاورزان از طرق مختلف از جمله برپایی همایش، کلاس‌های آموزشی، برگزاری اردوهای سیاحتی، زیارتی و آموزشی برای تبادل اطلاعات با دیگر استان‌های کشور و غیره است.
وی با اشاره به برنامه‌هایی که در این همایش اجرا شد، تصریح کرد: به مناسبت دهه فجر، سرودهایی توسط گروه ناشنوایان دستان پویا که فاقد قوه کلامی بودند اجرا شد که به نوبه خود احترامی به این قشر از جامعه به حساب می‌آمد که جشنی کم نظیر و تاثیرگذار برای مردم و این قشر بود و که کمتر به آنها توجه شده است.
انتهای پیام/ل20

 

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق در قسمت ( نظر شما ) درج نمائید. متشکرم