انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

بخش کشاورزی نیروی مبتکر و خلاق دارد
ساعت ۳:٤٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٥/۸/۱٢   کلمات کلیدی:

وزیر جهاد کشاورزی:

بخش کشاورزی نیروی مبتکر و خلاق دارد

اقتصادی  16:50:20 1395/08/12

958-4491-5 کد خبر

وزیر جهاد کشاورزی گفت: درست است که نسبت به سه سال قبل پیشرفت‌های زیادی در بخش کشاورزی کرده‌ایم، اما باید بدانیم که خیلی بیشتر از اینها می‌توانیم کار کنیم چرا که نیروی انسانی مبتکر و خلاق در اختیار داریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان، محمود حجتی امروز عصر (چهارشنبه) در افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، ماشین آلات، ادوات و تجهیزات آبیاری، اظهار کرد: خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید اگر شما بندگان بخواهید نعمت‌های خود را بشمارید نمی‌توانید، بنابراین ما نزول رحمت خداوند را شاهد هستیم و باید این را بدانیم که خداوند هیچگاه نعمتش را از مردم خوب ایران دریغ نکرده است. چرا که خداوند بندگانش را دوست دارد.

وی افزود: یکی از نعمت‌های خوبی که خداوند به ملت ایران عطا فرموده است وجود کشاورزان خوب و زحمتکش در سراسر کشور است که علی رغم تمام مشکلات طبیعی آفت زده مزارع و دیگر مشکلات هر چه در توان دارند را برای خدمت رسانی به ملت ایران در طبق اخلاص می‌گذارند.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: نعمت بعدی که خداوند به ما داده است وجود همه شما عزیزانی است که واسطه خیر شده‌اید و این نمایشگاه را برپا کرده‌اید. همانطور که شاهد بوده‌ایم رشد بهره‌وری با روی کار آمدن دولت یازدهم بهبود چشمگیری داشته است که آثار آن را به خوبی شاهد هستیم.

حجتی با بیان اینکه هم اکنون واردات ایران در بخش کشاورزی با سه سال قبل قابل مقایسه نیست، گفت: درست است که ما نسبت به سه سال قبل پیشرفت‌های زیادی در بخش کشاورزی کرده‌ایم، اما باید بدانیم که خیلی بیشتر از اینها می‌توانیم کار کنیم چرا که نیروی انسانی مبتکر و خلاق در اختیار داریم.

 وی ادامه داد: ظرفیت‌های فوق العاده زیادی را خداوند به ما عطا فرموده است و بنده هر زمانی که به اقصی نقاط کشور سفر می‌کنم هر روز ظرفیت جدیدی را مشاهده می‌کنم که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی اضافه کرد: آنچه که مسلم است این است که یک مسیر طولانی در پیش داریم و باید همیشه در خدمت‌گزاری به مردم حاضر باشیم. خوشبختانه امروز شاهد افزایش محصول در شاخه‌های مختلف کشاورزی هستیم که این مهم همه از برکت صبر و ایستادگی کشاورزان و فعالان صنعتی در بخش کشاورزی و در به روز شدن تجهیزات آبیاری و ماشین آلات این بخش است.

http://isfahan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=51864