انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

اولین تشکل(NGO) به ثبت رسیده توسط وزارت کشور در کل کشور

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) از شهر خوراسگان به سوی مرقد امام (ره) حرکت کردند
ساعت ۱٠:۳٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳۸٩/۳/۱۱   کلمات کلیدی: حسین محمدضائی خوراسگانی ،انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) از شهر خوراسگان به سوی مرقد امام (ره) حرکت کردند

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان گفت: کشاورزان عضو این انجمن  با تراکتور برای حضور در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) به سوی مرقد رهبر کبیر انقلاب به راه افتادند.

کاروان عاشقان امام خمینی (ره)

حسین محمدرضایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار انجمن در شهر خوراسگان با اشاره به اینکه کاروانی به نام"کاروان عاشقان امام خمینی (ره)" با تعدادی تراکتور از شهر شهیدپرور خوراسگان به سوی مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کنند، بیان داشت: این کاروان به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم ارتحال امام خمینی (ره) چهارمین حرکت نمادین خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان به مناسبت بیست و یکمین سالگرد ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی (ره) کاروانی را به این نام تدارک دیده است که شامل تعدادی تراکتور با پلاکارت‌های تمثال امام خمینی، شعارهای انقلابی و مزین به پرچم مقدس ایران است.

 

حسین محمدرضائی خوراسگانی+ انجمن حمایت از کشاورزان+Hossei Mohammad Rezaee

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان با بیان اینکه علاوه بر تراکتور، تعدادی وانت و سواری با حضور کشاورزان عضو در این انجمن در این کاروان شرکت کرده‌اند، افزود: ما با این حرکت نشان می‌دهیم که کشاورزان همیشه و همه جا و در تمام عرصه‌های انقلاب پا به پای دیگر اقشار مردم در حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل کوشا هستند.

محمدرضایی ادامه داد: این حرکت در امتداد نخستین حرکت این انجمن در 11 خردادماه سال 1386 که به نام کاروان سفر سبز به مرقد مطهر امام خمینی به منظور شرکت در مراسم هیجدهمین سالگرد ارتحال امام (ره) بود، صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: به یاری خدا و به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران هر ساله حضور مردم در این مراسم بیشتر و چشم‌گیرتر می‌شود و مردم با این حضور خود نشان می‌دهند که هنوز پشتیبان امام(ره) و آرمان‌های ایشان هستند.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان اضافه کرد: حرکت کاروان عاشقان امام خمینی (ره) از ظهر امروز آغاز شده است و این کاروان که متشکل از کشاورزان شهرستان اصفهان است، پس فردا با حضور در مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب، با آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان می‌کنند.