اعتراض کشاورزان اصفهانی آغاز شد

با انتشار خبر بسته شدن آب رودخانه زاینده رود

اعتراض کشاورزان اصفهانی آغاز شد

 

6 خرداد 1391 ساعت 13:49

خبرگزاری ایمنا: جمعی از کشاورزان منطقه‌ی غرب اصفهان از ابتدای صبح امروز با تجمع در مقابل آب منطقه‌ای اصفهان، خواهان تحقق حقوق خود شده‌اند و شعار "به راستی چه کسانی فاتحه‌ی کشاورزی منطقه را خوانده‌اند؟" را بر روی بنر به نمایش گذاشته‌اند تا بلکه فریادرسی پیدا کنند.

انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

 

به گزارش ایمنا، با شنیده شدن زمزمه‌های اخیر مبنی بر اینکه قرار است از ۱۲ خرداد ماه سال جاری آب زاینده‌رود دوباره بسته شود، از ابتدای صبح امروز بالغ بر ۱۰۰ نفر از کشاورزان غرب اصفهان شامل شهرستانهای نجف‌آباد، خمینی‌شهر، مبارکه، زرین‌شهر، پیربکران و فلاورجان با تجمع در برابر آب منطقه‌ای اصفهان به دنبال حق و حقوق خود آمده‌اند.

انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

بر اساس این گزارش کشاورزان منطقه‌ی غرب اصفهان با چاپ بنرهایی شعارهای "آیا کسی هست که ندای مظلومیت و حق طلبی ما را به مقام معظم رهبری برساند" ، "مزارع ما سوخت و فقر نصیبمان گشت. آیا فریادرسی نیست؟" ، " به راستی چه کسانی فاتحه‌ی کشاورزی منطقه را خوانده‌اند؟ " ، "مرگ زاینده رود، مرگ کشاورزی و فقر کشاورزان منطقه را چه کسی پاسخگو است؟ " و " آب زاینده‌رود به چه بهایی از کشاورزان منطقه دریغ شده؟ " را با زبانی مکتوب سر داده‌اند.


انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

این گزارش حاکی است، خبرگزاری ایمنا پس از مطلع شدن از این اقدام کشاورزان با فرماندار اصفهان، مدیر کل مدیریت بحران استانداری و دبیر قرارگاه آب استان اصفهان تماس گرفت که هیچ یک از مسوولان مذکور پاسخگوی تماس ما نبودند و تلفن برخی از آنها را نیز مسئولان دفتر آنان پاسخ دادند و عنوان کردند که برای برگزاری جلسه‌ای به استانداری اصفهان رفته‌اند.

انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

/ 0 نظر / 24 بازدید