کشاورزان در راهپیمائی روز قدس شرکت خواهند کرد.

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

 

پس از پیروزی انقلاب اسلامی،امام خمینی (ره) تلاش کرد تا با منسجم کردن افکار عمومی جهانیان بخصوص کشورهای مسلمان درتوجه به این مهم، تصمیمی جدی در این زمینه بگیرد و آخرین جمعه ماه رمضان را به نام "روز جهانی قدس" نامگذاری کند.

روز جهانی قدس، یادگار حضرت امام خمینی (ره) و پیام آور استقلال، آزادی خواهی و مبارزه طلبی در برابر متجاوزان است و همه ساله نیز شاهد استقبال جهان و مسلمانان جهان از این پیام حضرت امام (ره) هستیم.

بنابراین وظیفه همه مسلمانان جهان است که با حفظ وحدت از مبارزات ملت فلسطین حمایت کنند.

و با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی این روز ضربه محکمی بردهان اسرائیل اشغالگر و حامیان او زده و خواستار خروج غاصبین از سرزمین اصلی مسلمانان شوند.

حرف، همانی است که امام راحل عظیم الشأن فرمود: اسرائیل بایستی محو بشود... « بحث، بحث یهودی ستیزی نیست؛ مسئله، مسئله غصب خانه مسلمین است».

 

حسین محمدرضائی رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان از کشاورزان زحمتکش که خود به نوعی، از بی آبی مسیبت دیده اند،  دعوت کرد که با حضورغیورانه خود در راهپیمایی روزقدس شرکت نمایند.

وی تصریح کرد: این راهپیمایی نمادی است که باید با همکاری و شرکت هرچه بهتر کشاورزان باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان ضمن آرزوی قبولی طاعات هموطنان عزیز، از آنان خواست برای حل مشکلات مردم بویژه کشاورزان و مصاعب خشکسالی و براى نزول رحمت الهى و آمدن باران در نیمه دوم این سال، در این روز بزرگ و در این ماه عزیز و مبارک دست به دعا بردارند.  

در آخر لازم میدانم پیشاپیش روز عید سعید فطر را خدمت مردم غیور ایران و کشاورزان سربلند این سرزمین تبرک عرض نمایم.

/ 0 نظر / 9 بازدید