کشاورزان اصفهانی با تراکتور به سوی مرقد امام می‌روند

89/03/13  -  15:55  شماره: 8903130703

نسخه چاپی

 برای حضور در مراسم ارتحال رهبر کبیر انقلاب؛

کشاورزان اصفهانی با تراکتور به سوی مرقد امام می‌روند

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن کشاورزان شهرستان اصفهان گفت: کشاورزان اصفهانی با تراکتور برای حضور در مراسم ارتحال امام خمینی (ره) به سوی مرقد رهبر کبیر انقلاب به راه افتادند.

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) به مرقد امام

حسین محمد رضایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه کاروان عاشقان امام خمینی (ره) با تعدادی تراکتور به سوی مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حرکت می‌کنند، بیان داشت: این کاروان به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم ارتحال امام خمینی (ره) چهارمین حرکت نمادین خود را آغاز کرده است.

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) به مرقد امام د برای 14 خرداد 1389

وی ادامه داد: انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان به مناسبت بیست و یکمین سالگرد ارتحال جانسوز امام خمینی (ره) کاروانی را به این نام تدارک دیده است که شامل تعدادی تراکتور با پلاکارت‌های تمثال امام خمینی، شعارهای انقلابی و مزین به پرچم مقدس ایران است.

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) به مرقد امام

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان با بیان اینکه علاوه بر تراکتور، تعدادی وانت و سواری با حضور کشاورزان عضو در این انجمن در این کاروان شرکت کرده‌اند، افزود: ما با این حرکت نشان می‌دهیم که کشاورزان همیشه و همه جا و در تمام عرصه‌های انقلاب پا به پای دیگر اقشار مردم در حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل کوشا هستند.

محمدرضایی ادامه داد: این حرکت در امتداد نخستین حرکت این انجمن در 11 خردادماه سال 1386 که به نام کاروان سفر سبز به مرقد مطهر امام خمینی به منظور شرکت در مراسم هیجدهمین سالگرد ارتحال امام (ره) بود، صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: به یاری خدا و به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران هر ساله حضور مردم در این مراسم بیشتر و چشم‌گیرتر می‌شود و مردم با این حضور خود نشان می‌دهند که هنوز پشتیبان امام(ره) و آرمان‌های ایشان هستند.

کاروان عاشقان امام خمینی (ره) انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان اضافه کرد: حرکت کاروان عاشقان امام خمینی (ره) از ظهر امروز آغاز شده است و این کاروان که متشکل از کشاورزان شهرستان اصفهان است، فردا با حضور در مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب، با آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان می‌کنند.

انتهای پیام/س20  

بازدید کنندگان محترم می توانند نظرات خود را با کلیک بر روی واژه  (( نظر شما )) در پایین همین صفحه،  بیان فرمایند

/ 0 نظر / 9 بازدید