محمد رضایی: امیدواریم مسئولان برای آب اصفهان به قول خود عمل کنند

همگام با نمایشگاه مطبوعات اصفهان/۱۲

محمد رضایی: امیدواریم مسئولان برای آب اصفهانبه قول خود عمل کنند

کدخبر: ۴۵۲۳۰۳ سرویس: استانها تاریخ: ۱۴/مرداد/۱۳۹۳ - ۲۰:۴۸

 
خبرگزاری تسنیم: رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: در سفر وزیر نیرو به اصفهان، قول اختصاص آب برای کشت پائیزه به کشاورزان اصفهان داده شد و امیدوارم مسئولان به این قول خود عمل کنند.

 

محمدرضایی غرفه تسنیم اصفهان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین محمد رضایی شامگاه سه‌شنبه در حاشیه نهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی استان اصفهان، در بازدید از غرفه خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: هر چه کمبود و بی‌آبی بوده قسمت کشاورزان می‌شود که این ناعادلانه است و در این باره باید به طور جدی تصمیم گیری شود.

وی با اشاره به مصوبه ۹ ماده‌ای شورای عالی آب افزود: مصوبه ۹ ماده‌ای خوب بوده ولی به شرطی که اجرا شود اما در حال حاضرهیچ کدام از بندهای آن تاکنون اجرا نشده برای نمونه یکی از مصوبات جلوگیری از برداشت های غیر مجاز زاینده‌رود بوده که میبینیم این اتفاق نیفتاده است.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان با اشاره به نقش رسانه‌ها در این موضوع گفت: رسانه‌ها می‌توانند با اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی نسبت به کننده به مشکل زاینده‌رود و پیگیری آن و با مسئولان تلاش مضاعف کند.

وی به تاثیرگذاری خبرگزاری تسنیم در امر اطلاع‌رسانی بیان کرد: تسنیم تا کنون بی‌طرف و امانتدار فعالیت کرده و تاکنون تاثیرگذاری خوبی داشته است.

به گزارش تسنیم، نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی استان اصفهان با حضور ۳۰ خبرگزاری و مطبوعات در بخش حرفه‌ای، غیرحرفه‌ای و تجربی و دانشجوئی روز گدشته در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان افتتاح شد.

خبرگزای تسنیم، خبرگزاری ایمنا، خبرگزاری ایسنا، فصل‌نامه از نو، ماهنامه عاطفه، ماهنامه پیام طب، ماهنامه موج عصر، ماهنامه دانش نما، هفته نامه فرصت، هفته نامه والی، هفته نامه نگاه کویر، روزنامه عاطفه، روزنامه آسیا، روزنامه اطلاعات، روزنامه اصفهان امروز و روزنامه اسرار در بخش حرفه‌ای این نمایشگاه حضور دارند.

انتهای پیام/ ب

/ 0 نظر / 84 بازدید