31 تراکتور در میدان امام خمینی (ره) اصفهان مستقر می‌شود

88/11/20 - 12:32شماره:8811200675
 
به مناسبت سی و یکمین سال پیروزی انقلاب؛

31 تراکتور در میدان امام خمینی (ره) اصفهان مستقر می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان گفت: 31 تراکتور در میدان امام خمینی (ره) اصفهان به مناسبت سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران مستقر می‌شود.

حسین محمدرضائی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در اصفهان افزود: کشاورزان اصفهانی برای سومین بار درصدد اجرای حرکت نمادینی به مناسبت دهه فجر هستند.
وی با بیان اینکه نخستین حرکت این انجمن کاروان سفر سبز به مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) به منظور برگزاری مراسم هیجدهمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام شد، اظهار داشت: این کاروان در 11 خرداد سال 1386 با چند دستگاه تراکتور از اصفهان به طرف تهران حرکت کرده و بعد از سه روز پیمودن راه در عصر روز 13 خرداد به مرقد آن حضرت رسید.
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان ادامه داد: دومین حرکت نمادین این انجمن کاروان کشاورزان فجر آفرین در مراسم یوم الله 22 بهمن سال 1386 با حضور کشاورزان با 29 دستگاه تراکتور به نماد بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام گرفت.
وی تصریح کرد: در سال جاری نیز در نظر داریم به مناسبت سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با 31 دستگاه تراکتور که با پرچم‌های رنگی و شعارهای انقلابی تزیین شده در مراسم 22 بهمن، باشکوه‌‌تر و تاثیرگذارتر از قبل شرکت کنیم.
محمدرضایی به مسیرهای حرکت این کاروان اشاره کرد و گفت: در روز 21 بهمن‌ماه آغاز و پلیس راه، نیروی انتظامی، آتش نشانی و اورژانس این کاروان را از مسیرهای خیابان جی شرقی، جی غربی، فلکه احمدآباد، خیابان احمدآباد، خیابان حافظ اسکورت خواهند کرد تا در نهایت این گروه در میدان امام خمینی (ره) مستقر شوند.
وی افزود: حرکت‌های نمادین انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان، حرکت‌های بوده که برای نخستین بار در کشور انجام گرفته است و مایه افتخار استان و نشان دهنده شور انقلابی کشاورزان این خطه است.
رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان تصریح کرد: دهه فجر نقطه پیوند مجدد تمام اقشار مردم با انقلاب و بیعت با امام و رهبری است و کشاورزان در 22 بهمن ماه روز اقتدار و اراده و عزم ملی و موجودیت بالفعل مردم با این حرکت نمادین، بیعت خود را اعلام می‌داریم.
وی با تاکید بر اینکه هر چه راهپیمایی و مراسم 22 بهمن باشکوه‌تر باشد نشانه هیبت نظام اسلامی ایران است، اظهار داشت: بر تمام مردم واجب است که با تمام توان و قدرت خود برای هر چه با شکوه‌تر برگزار شدن آن بکوشند.
محمدرضایی اضافه کرد: کشاورزان در مراسم یوم الله 22 بهمن شرکت خواهند کرد تا مشتی بر دهان اجانب و یاوه‌گویان بزنند.
انتهای پیام/صا20

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق در قسمت ( نظر شما ) درج نمائید. متشکرم

 
به مناسبت سی ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

/ 0 نظر / 8 بازدید