ردپای اعمال نفوذ عده‌ای در تغییر خط مرزی اصفهان و چهار محال وبختیاری

پایگاه خبری تحلیل اصفهان فردا
 
تاریخ انتشار: ٢٢ اسفند ١٣٩١، ١٣:١۴ - کد خبر: ٨٩٣۶
 
ردپای اعمال نفوذ عده‌ای در تغییر خط مرزی اصفهان و چهار محال وبختیاری
 
ایسنا: رییس مجمع نمایندگان اصفهان گفت:تغییر خط مرزی دو استان اصفهان و چهار محال و بختیاری مصوبه هیئت دولت بوده است.

حسین صرامی اظهارکرد: این مصوبه در مقطع کنونی لزومی نداشته و ردپای اعمال نفوذ عده‌ای در آن دیده می‌شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجمع نمایندگان اصفهان این مصوبه را پیگیری کرده است، افزود: در حال حاضر به دنبال محکومیت گروه یا عده‌ای خاص برای این مصوبه نیستیم، اما کابینه دولت دهم باید برای این مصوبه به نمایندگان اصفهان توضیح دهد.

وی در پاسخ به خبرنگار ایسنا  مبنی بر اینکه علی رغم برگزاری جلسه همدلی نمایندگان استانهای همسایه اصفهان در مجلس علت کینه جویی‌های نماینده مردم شهرکرد در برابر مردم اصفهان چیست، تصریح کرد: در جلسه‌ای که دو هفته گذشته با حضور روسای مجمع نمایندگان اصفهان، یزد و چهار محال بختیاری و استانداران در مجلس برپا شده بود مقرر شد مواضعی که احساسات مردم را خدشه‌دار کرده و منجر به نتیجه نمی‌شود مطرح نشود.

صرامی ادامه داد: در جلسه یاد شده با هماهنگی معاون سیاسی امنیتی استاندار چهار محال و بختیاری مقرر شد مسوولان دو استان از خسارت‌های وارد شده در اثر خشکسالی بازدید داشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه با هر گونه واکنش و عملکرد جزیره‌ای در مورد حوزه آبریز زاینده رود مخالفیم گفت: در جلسه‌ای که با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد مدیریت یکپارچه برای زاینده رود مصوب و وزیر نیرو عهده‌دار این مسوولیت شد تا مدیریت آب میان استانهای یزد، اصفهان و چهار محال و بختیاری به صورت عادلانه انجام شود.

صرامی خاطر نشان کرد: با پیشنهاد اینجانب جلسه‌ای نیز میان روسای مجمع نمایندگان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری و با حضور نایب رییس مجلس برگزار شد که طی آن توافق شدکه مشکل آب باید توسط دولت حل شود و نمایندگان نمی‌توانند در جهت تصمیمات کلان دولت موضع گیری کنند.
/ 0 نظر / 8 بازدید