زاینده‌رود هفته اول بهمن جاری می‌شود.

خبرگزاری فارس

تاریخ: ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ کدخبر: ۱۳۹۷۱۰۱۹۰۰۰۵۱۲

 در گفت‌وگو با فارس مطرح شد.

 زاینده‌رود هفته اول بهمن جاری می‌شود.

 

عضو هیأت مدیره صنف کشاورزان اصفهان گفت: معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان صبح امروز با حضور در جمع کشاورزان از بازگشایی آب زاینده‌رود در اصفهان و رسیدن آن برای کشت کشاورزان شرق در هفته اول بهمن ماه خبر داد.

حسین محمدرضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: کشاورزان اصفهانی برای جلوگیری از سوءاستفاده گروه‌های معاند، تجمع امروز خود را از میدان خواجو به مسجد گلزار در منطقه 15 (خوراسگان) اصفهان منتقل و از مسؤولان برای حضور در این گردهمایی دعوت کردند.

عضو هیأت مدیره صنف کشاورزان شهرستان اصفهان افزود: در این تجمع که صبح امروز انجام شد، معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با حضور در جمع کشاورزان از بازگشایی آب زاینده‌رود در اصفهان و رسیدن آن برای کشت کشاورزان شرق خبر داد.

وی با بیان این که تاریخ دقیق این بازگشایی در روزهای آینده با تأیید مسؤولان وزارت نیرو اعلام خواهد شد، تصریح کرد: مسؤولان آب منطقه‌ای قول بازگشایی آب را پیش از این داده بودند اما خواستیم در جمع کشاورزان حاضر شده و خودشان این موضوع را بیان کنند.

محمدرضایی در پاسخ به این سؤال که جاری شدن زاینده‌رود قطعی است یا خیر گفت: البته باز شدن آب باید با تأیید شورای هماهنگی در تهران صورت می‌گیرد.

عضو هیأت مدیره صنف کشاورزان شهرستان اصفهان در پایان عنوان کرد: جهاد کشاورزی هم قول داد یارانه‌ برای بذر گندم کشاورزان اختصاص دهد، چرا که با توجه به شرایط پیش آمده کشاورزان پولی برای خرید بذر ندارند.

انتهای پیام/63064/م20/

http://isfahan.farsnews.com/news/13971019000512


/ 0 نظر / 33 بازدید