ایسنا، مشکلات کشاورزان را بی پروا مطرح کرده است

ما هیچ، ما نگاه/

محمدرضایی در بازدید از دوسالانه عکاسان ایسنا:

ایسنا، مشکلات کشاورزان را بی پروا مطرح کرده است

اقتصادی  10:33:9 1393/12/27

9312-6791-5 کد خبر

 

 رییس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان سیاست ایسنا در معرفی جداگانه مناطق حق آبه دار زاینده رود را تحسین کرد و  گفت: این خبرگزاری در اصفهان بی پرواتر از سایر رسانه ها در راستای اطلاع رسانی از مشکلات کشاوران به ویژه مردم شرق اصفهان عمل کرده است.

 
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، حسین محمد رضایی شامگاه گذشته (سه شنبه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه دوسالانه عکاسان ایسنا اصفهان اظهار کرد: اثر عکس بر روی مخاطبان بسیار زیاد است، اما انتظار داشتم در این نمایشگاه به زاینده رود بیشتر پرداخته شود.

وی تاکید کرد: خبرگزاری ایسنا در اصفهان با صراحت بیشتر و  بی پرواتر از سایر رسانه ها در راستای اطلاع رسانی در زمینه مشکلات کشاوران به خصوص مردم شرق اصفهان عمل کرده است.

رییس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان با بیان اینکه به دنبال وحدت بیشتر بین حق آبه داران شرق تا غرب حوضه آبریز این رودخانه هستیم، تصریح کرد: اعتقاد دارم در ارایه اخبار به خصوص در منطقه شرق سخنان تفرقه انگیز نباید مطرح شود.

محمدرضایی خاطر نشان کرد: سیاست این خبرگزاری در ارایه گزارش های میدانی در راستای معرفی جداگانه مناطق حوضه آبریز زاینده رود از جمله میزان حق آبه ها، معرفی تعداد مادی ها و.... کاری جدید و مثبت است. 

به گزارش ایسنا، شامگاه گذشته تعدای از اعضای شورای شهر زیار و تنی چند از کشاورزان شرق اصفهان نیز از دوسالانه عکاسان ایسنا بازدید کردند.

   کدخبرنگار:13071          

انتهای پیام

 

/ 0 نظر / 42 بازدید