نمک کشاورزان را می خورند و نمکدان می شکنند

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان شهرستان اصفهان

شرکت ملی گاز و صدا و سیما  نمک کشاورزان را می خورند و نمکدان می شکنند 

 

حسین محمدرضائی در گفتگو با خبرنگار انجمن کفت: چرا باید سیما جمهوری اسلامی ایران با پخش انیمیشن ها و سریال های مختلف تلویزیونی که به نوعی به کشاورزان و روستائیان توهین و اهانت می شود موافقت می کنند.

در این برنامه ها با لحجه های من دراری به لحجه ، صداقت ، پاکی ودرستی کشاورزان و روستائیان توهین واهانت می کنند و طوری وانمود می کنند که  آنها بی سواد، ساد لو و بی فرهنگ هستند.

کدام یک از شما هستید که در سر سفره صبحانه، نهار و شامتان دسترنج همین کشاورزان و روستائیان نباشد، که نمک می خورید و نمکدان می شکنید.

چرا باید انیمیشن های شرکت گاز به عنوان آقای ایمنی برای روستائیان مثال زده شود آمار بگیرید ببینید بیشترین مشکلات شرکت گاز در شهرها اتفاق می افتد نه در روستاها.

محمدرضائی خاطرنشان کرد: کشاورزان از این موضوع ناراحت و عصبانی هستند، و تحریک آنها در این موقعیت به صلاح نیست و پیشنهاد می کنم برای ساخت و پخش این نوع برنامه ها بیشتر دقت شود تا اینکه خدای ناکرده به گروهی از افراد جامعه توهین نشود.

محمدرضائی افزود: در ملاقات حضوری با ریاست جمهور آقای دکتر احمدی نژاد در همین مورد کفتگو کردیم و از ایشان درخواست جلو گیری از پخش برنامه هائی که به نوعی به روستائیان و کشاورزان اهانت می شود را خواستار شدیم.

وی اضافه کرد در همین دیدار تقاضای یک شبکه تلویزیونی به نام شبکه کشاورز برای کشاورزان کشور را داشتیم.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اشاره کرد: با وجود این همه تنوع شبکه های تلویزیونی داخلی و برون مرزی ایرانی، آیا جای یک شبکه تلویزیونی مستقل بنام شبکه کشاورز برای حدود نزدیک به یک سوّم از جمعیت زحمتکش این مرز و بوم خالی نیست؟

 تحقق این شبکه انتظارزیادی ازطرف کشاورزان و تولید کنندگان بخش و زیر بخشهای کشاورزی نیست. با ایجاد و راه اندازی این شبکه تلویزیونی، آموزشهای ترویجی و راهنمائی های صحیح و کارشناسی شده به کشاورزان موجبات افزایش تولید تمامی محصولات در کشور که برابر است با رهائی از وابستگی به اجانب و همچنین تولید محصولات سالم که موجب سلامتی مردم می باشد، فراهم می گردد. ایجاد این شبکه تلویزیونی و دادن آموزشهای لازم به این بخش، با جمع آوری برنامه های پراکنده در تمام شبکه ها و پخش آن در یک شبکه محقق خواهد شد.

امیدوار هستیم به زودی این شبکه تحقق یابد که کشاورزان و روستائیان در این شبکه بهتر بتوانند از حق وحقوق خود دفاع کنند. 

  

/ 0 نظر / 7 بازدید