واکنش استاندار اصفهان ‌به توقف تونل گلاب 2 توسط وزیر نیرو

نسخه چاپی
استانها - اصفهان
شماره : 13930518001540
93/05/18 - 20:19
 نسخه چاپی
در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس مطرح شد

واکنش استاندار اصفهان ‌به توقف تونل گلاب 2 توسط وزیر نیرو

استاندار اصفهان در واکنش به توقف تونل گلاب 2 توسط وزیر نیرو گفت: در جریان سفر وزیر نیرو به اصفهان نیستم.

رسول زرگرپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در پاسخ به این سئوال که باخبر شدیم وزیر نیرو به همراه تنی چند از نمایندگان مردم چهار محال و بختیاری با هلی‌کوپتر بر سر پروژه تونل گلاب 2 حاضر شده و دستور توقف آن را داده‌اند، ‌آیا شما از این سفر آقای وزیر اطلاع داشتید، اظهار کرد: بنده اطلاعی در این زمینه نداشتم و نه تنها من، هیچ یک از مسئولان نیز در جریان این سفر نبودند.

وی تصریح کرد: از 6 ماه گذشته احداث این تونل متوقف شده بود و این موضوع مطلب جدیدی نیست.

به گزارش فارس، البته صحبت‌های آقای استاندار در حالی است که در طی هفته‌های اخیر نمایندگان استان اصفهان نشستی مشترک را با حضور وزیر نیرو و آقای لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی داشتند که وزیر نیرو به کارشناسی بودن این طرح اذعان کرده و گفته برای آن اعتبار مشخص شده است.

استاندار اصفهان در پاسخ به این سئوال که نمایندگان اصفهان از برکناری آقای میرمحمد صادقی مدیر عامل آب منطقه‌ای توسط وزیر نیرو خبر می‌دهند و شخص ایشان نیز تایید این موضوع را به روزهای آینده موکول کرده است، آیا این موضوع را تایید می‌کنید، گفت: من چیزی نشنیده‌ام.

وی در جواب این سئوال که اما آقای میرمحمد صادقی عنوان کرده‌اند در حال حاضر در مرخصی هستند و شما در جریان این قضیه هستید، بیان کرد: اگر در مرخصی هستند که برکنار نشده‌اند و من مطلبی نشنیده‌ام.

*با تجمعات مدنی تشکل‌های شناسنامه‌دار در استان مشکلی نداریم

زرگرپور در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار فارس که آیا شما در صورت درخواست مردم برای برگزاری تجمعات آرام و اعتراضی به توقف پروژه تونل گلاب 2 مجوز صادر می‌کنید، تصریح کرد: صدور هر مجوزی ضوابط و مقررات خود را دارد و چنانچه تشکل‌های شناسنامه‌دار درخواستی در این باره داشته باشند ما بررسی می‌کنیم البته باید از 10 روز قبل این درخواست‌ها به ما داده شود.

وی تاکید کرد: ما با اعتراض‌های مدنی در استان مشکلی نداریم و به تجمعات سیاسی نیز در چارچوب و ضوابط خاص مجوز داده‌ایم.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه معتقدم مسائل پیرامون آب با آرامش رفع می‌شود، اظهار کرد: رسانه‌ها و مسئولان و نمایندگان اگر علاقمند به توسعه استان هستند، مشکلات و حاشیه‌ها را در متن قرار ندهند.

انتهای پیام/2301/ش30/پ3003

/ 0 نظر / 43 بازدید